Nasze Gabinety

ZAPRASZAMY DO NASZYCH GABINETÓW:

CENTRUM MEDYCZNE SILESIANA
ZABRZE ul. Szybowa 2a
(Osiedle Młodego Górnika) 


ZADZWOŃ by umówić się na wizytę  605-446-334

 

lub napisz do nas maila 

kontakt@nutrisfera.pl

http://www.buylevitranoprescription.org/buy-extra-super-levitra-online/

cheap Tramadol 100mg

facebook

Dietetyk


Dr n. med. Agnieszka Białek-Dratwa 

dietetyk, specjalista zdrowia publicznego 


 


 

 

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunkach Dietetyka (studia magisterskie) oraz Zdrowie Publiczne (studia magisterskie). Pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Żywienia Człowieka, Katedry Dietetyki, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 


Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, w redukcji masy ciała zarówno wśród dorosłych jak i dzieci oraz dietetyce sportowej. Jest autorką kilkudziesięciu artykułów naukowych w recenzowanych czasopismach polskich i zagranicznych oraz publikacji popularno-naukowych, w tym współautorką "Standardów leczenia dietetycznego otyłości prostej u osób dorosłych. Stanowisko Polskiego Towarzystwa Dietetyki 2015".


Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. 


Zachęca wszystkich do zmiany swoich nawyków żywieniowych oraz stylu życia na zdrowszy. Udowadnia, że można odżywiać się zdrowo, jedząc smacznie, nie marnując czasu w kuchni i przy tym być szczęśliwym i codziennie uśmiechniętym. Pasja wykonywania zawodu oraz chęć ciągłego rozwoju pozwalają jej na skuteczną pracę z pacjentem i osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.Prowadzone przez Nią poradnictwo żywieniowe obejmuje dietę dostosowaną do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

 

© 2012 by NutriSfera.
Projekt i wykonanie ELINTER
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.